फोरके प्लेब्याक सीमित गर्ने युट्युबको प्रयोग रोकियो

काठमाडौं ।

युट्युबले यसको प्रिमियम प्रयोगकर्ताहरूलाई फोरके सामग्रीमा पहुँच सीमित गर्न परीक्षण प्रयोग गर्यो, तर कम्पनीले यो परीक्षण अब समाप्त भएको र “बन्द” भएको पुष्टि गर्यो।

ट्विटरमा प्लेटफर्मले दिएको जानकारीअनुसार सबैले बिना कुनै प्रतिबन्ध र कुनै फ्यान्सी सदस्यता बिना ४के गुणस्तर पहुँच गर्न सक्षम हुनुपर्दछ।

गत महिना उनीहरूको युट्युबले एपमा २१६०पी टगलको छेउमा “प्रिमियम” लेखिएको देख्ने प्रयोगकर्ताहरूको बारेमा रिपोर्टहरू देखा परेका थिए। केवल सिमित प्रयोगकर्ताहरूले यो रिपोर्ट गरे, सुझाव दिए कि यो केवल कम्पनीद्वारा गरिएको परीक्षण थियो।

यो प्रयोगको नतिजा के थियो भन्ने अस्पष्ट छ, तर युट्युबले यसलाई फिर्ता लिने र रद्द गर्ने निर्णय गर्यो। यस महिनाको सुरुमा जापानी भाषामा गरिएको एक ट्वीटले युट्युबले यस सुविधामा प्रतिक्रिया खोजिरहेको उल्लेख गरेको छ।